E.T. cały film online

Rok Produkcji: 1982
Gatunek: Przygodowy, Familijny, Sci-Fi
Kraj Produkcji: USA
Czas trwania: 115 minut

 

E.T. cały film cda

Gdzie zobaczyć E.T. the Extra-Terrestrial

Dziś, gdy byłem w moim domu, patrząc przez moje DVD, próbuje dowiedzieć się, jaki film mi warto obejrzeć dla rozrywki. Widziałem, jak E. T i nie widziałam jej już od około 3-4 lat temu. Widziałem ten film odkąd miałam 4 lata, więc zastanawiam się, czy ja bym do tej pory lubię, gdy jestem dorosła. Kiedy oglądałam film, miałem taki przypływ nostalgii we mnie, przypomniał mi czasy, gdy byłem dzieckiem, moja rodzina. Film wcale nie czują się dziecinne dla mnie, byłem naprawdę zabawne, jak kiedyś, gdy byłem dzieckiem. Ten film nie ma wieku, tak jak 30 lat temu. Ten film jest naprawdę ponadczasowy film, i zawsze będą pamiętać. Jest to jeden z najlepszych filmów Stevena Spielberga. (I nie jest to łatwe zadanie) ponadczasowy klasyk 10/10.

E.T. the Extra-Terrestrial Lektor PL

Klasyczny prowadzony przez klasyków, „et” – to niezwykły i zmysłowy portret z dzieciństwa uczy się przyjaźni między Elliotem, młody chłopak, który mieszka w Kalifornii, i obcy, który przypadkowo został w tyle od swojego statku. Z kilku odsłon w dzieciństwie w nostalgiczne uczucie ciepła, które dostaję od dzisiaj oglądałem go, nie ma sposobu, mogę zarzucić to arcydzieło science fiction. Jeden z najlepszych filmów Spielberga, „kosmitę” miłosierny i emocjonalnego bajka jest pełen inteligentnych narracji, odważne kierunek i state-of-the-art efekty wizualne.. tak i ona również ma jeden z najbardziej znanych obrazów w historii kina. Wspaniała przygoda, która działa jak wzruszający dramat rodzinny i spektakularny film science fiction, i ten, który powinien być widoczny dla wszystkich. jest to jeden z moich wszystkich ulubionych filmów. Ten film wysadził mnie z mojego siedzenia, jak dziecko, i do tej pory mnie zabija za każdym razem, gdy go oglądam.

Gdzie można obejrzeć E.T. the Extra-Terrestrial

Tylko cztery lub pięć filmów, które zmusiły mnie do łez, znacznie mniej płakać nieodparcie. Kiedy wróciłem z widząc E. T. po raz pierwszy, nie mogę mówić za resztę dnia. Leżałem na moim łóżku i płakała około pięciu godzin.Film do tej pory sprawia, że pociekły jej łzy w moich oczach i daje mi w gardle. Ja do tej pory go znaleźć głęboko poruszające. To serce-breakingly smutne, ale fenomenalnie budujące jednocześnie. Nie sądziłem, że film może być tak silny, kiedy zobaczyłem ten film po raz pierwszy, gdy miałem jedenaście.Co myślę sprawia, tzn. tak potężny, dla mnie teraz jest rozdzierający serce, jak to czyni mnie długo, aby być znowu dzieckiem. Nie zgadzam się kiedykolwiek w pełni wzrosną, i moje wspomnienia-to jest moje osobiste, ale człowiek sprawia, że ten film sprawia, że żałuję, że nie był jedenaście razy, kiedy jeździłam na rowerze było miło, zabawki, samochody były najwspanialsza rzecz na świecie, Halloween, noc tajemnic i szalenie zabawne, ja z niecierpliwością czekałam cały rok, chodzić do kina było przygoda, i, patrząc na gwiazdy, może być zapierające dech w piersiach doświadczenie.E.T.

E.T. the Extra-Terrestrial po polsku

przechowuje te uczucia żywi do mnie. Tak robią wiele innych rzeczy, ale czyli tyle, ile mój cyniczny dorosły strony, może chcesz wykończyć Steven Spielberg czasami chciałabym go przytulić za jego ponadczasowy prezent dla świata, czyli obcych, moim zdaniem, jest to bardzo sympatyczny film o szczególnej przyjaźni dla wszystkich grup wiekowych, które ogrzeje twoje serce i sprawi, że płakać. Ja naprawdę kochałem magii, czyli jeśli bym mógł, to bym pomógł mu dostać się do bezpieczeństwa. Jedyny problem polega na tym, jak chciałbym dostać go w bezpieczne miejsce, tak jak nie umiem prowadzić. Wynik był dobry, stroje były dobrze zaprojektowane, wszystko było w porządku rzucił, i kierunek była bez zarzutu. Podsumowując, gorąco polecam ten bardzo sympatyczny film o szczególnej przyjaźni dla wszystkich grup wiekowych dla tych, którzy nie widzieli. Jesteś w prawdziwej przyjemności i jest to dobry czas, aby iść w , wynająć lub kupić jego uderzenie z bliskiej do ciebie, i obejrzeć go.

Gdzie oglądać E.T. the Extra-Terrestrial

Ja ci gwarantuję, że będziesz cieszyć się tym. Pierwszy raz widziałem E. T był w wieku 12 lat i płakałem. Sześć lat później, ja do tej pory płacę za nią. Zdolność tego filmu, aby wyciągnąć emocje z ciebie, w przeciwieństwie do większości filmów, które widzimy dzisiaj.Jak wielu z użytkowników powiedział, że jest to film zrobiony dla dzieci, a on domaga się tego z połyskiem.Czuję, jak dobrze, że ona jest skierowany do osób dorosłych, returnign ich w swojej niewinności. Czas naszego życia, kiedy mothing było niemożliwe i wszystko dobro w nim. W czasach współczesnych jest zbyt często widziałam, że dzieci rozpaczliwie chcą stać się dorosłymi i stracić swojej niewinności zbyt szybko. To historia, w której s. z rozwiniętym pomaga dorosłym cofnąć się w czasie.Ja dał bym ten film 11/10. Każdy, kto uważa, że to nie serce ocieplenie i emocjonalne, myślę, że oglądaliśmy zupełnie inny film!!!!!

E.T. Online

Wszystko gubi się w nostalgii od czasu do czasu. Wielu z nas dobrze pamięta te czasy, kiedy najważniejsze trzeba było zrobić w ten dzień było znaleźć miejsce, aby spokojnie lub aby upewnić się, że wszyscy twoi znajomi byli gotowi iść na jakaś przygoda chcesz stanąć na. Dla mnie te czasy były lata między 1980 i 1987 roku. W tym czasie byłem w wieku od 8 do 15 lat. To był czas, kiedy niektóre z największych filmów w historii dla nastoletniego chłopca. Geneza film rozpoczął się w moim życiu z takich filmach, jak Pierwsza krew, w poszukiwaniu zaginionej arki, Gwiezdne wojny, Łowcy duchów, „Goonies”, „powrót do przyszłości” i oczywiście tj. tego, że filmy były tak trudne częścią mojego młodego życia, i to doświadczenie ukształtował mnie człowieka, którym jestem dzisiaj, to jest łatwe do zapamiętania z podziwem całe doświadczenie, który poszedł z tych filmów.

E.T. the Extra-Terrestrial Napisy PL

jednak to niezwykły film, bo jest to doświadczenie, które po prostu staje się lepsze z wiekiem.Był tam teatr w Windsor w Ontario, gdzie spędziłem moją młodość nazywano próżność, znajdującym się na ulicy Oullette, obok . Ten teatr był miejscem, aby być kiedy blockbsuters przybył. Jest to pojedyncza komórka teatr, który mógł rozkwitnąć w czasach, które poprzedziły multi plexus z arkadami i pizzerie.Kiedy kontynuacja Gwiezdnych wojen przybył, próżność z dumą grali w niej. To samo z , i to sequele i oczywiście „kosmita” – film, który ja i mój najlepszy przyjaciel Gary musiał zobaczyć, bo to był Spielberg. Chociaż mieliśmy po dziesięć lat, wiedzieliśmy, że Spielberg dał nam takie filmy jak „Szczęki”, „Bliskie spotkania” w poszukiwaniu zaginionej arki. Nie jestem pewien, czy to jest normalne w wieku dziesięciu lat, ale rzuciliśmy się, aby zobaczyć, E. T.

Kategorie: Filmy