25. godzina cały film cda

Rok Produkcji: 2002
Gatunek: Dramat, Kryminał
Kraj Produkcji: USA
Czas trwania: 135 minut

 

Gdzie oglądać 25th Hour

25th Hour Napisy PL

‚Zrobiłam ‚przetrwać’ na mojej ręce noc, zanim poszedł do więzienia. Robimy to, co musimy zrobić, aby przetrwać.Nie sądzę, że mogę przypomnieć sobie film, który postawił mnie więcej na poziomie emocjonalnym z głównym bohaterem, jak ten film. Edward Norton odgrywa Monty Brogan on nie jest dobrym człowiekiem pod każdym względem i, oczywiście, nikt nie powinien żałować. Ale mimo to, nigdy nie czułem się tak przepraszam za zły facet, jak ja, oglądając ten film. Obserwujemy męki Monti w ciągu ostatnich 24 godzin na „zewnątrz”, podczas gdy powinien iść do więzienia na siedem lat, zupełnie nie wiedząc, co czeka go na „wewnątrz”.Ustawić się w post-9/11 w Nowym Jorku, stale przypominają nam o ludzkości i potrzeby, aby połączyć razem i zrobić większość mało czasu mamy, jak Monty przyjaciół, w tym Jakub (Hoffman), bałagan i torturowany nauczyciel, który ma silne uczucia do jednej z uczennic w swojej klasie, Maria (Paquin „X-men” i pianinie chwały).

25. godzina po polsku

Chociaż nie mam zamiaru umierać, świat Monti zamierza poważnie zepsuć, a on nie może nic z tym zrobić. Wydajność Nortona czuję się bardzo nerwowy i przerażające w jego imieniu, prawie do znudzenia. To dało mi wybaczyć, zapomnieć o swoich zbrodniach i puścić go (wydawało się, że żałował tego, co zrobił to już nie handlował narkotykami, próbował podjąć wysiłek). Z powodzeniem przekształca się w karno-postać na twój najlepszy przyjaciel i stary, może nawet sobie, i szczerze go szkoda.Reżyser Spike Lee filmy zazwyczaj mają do czynienia z afro-amerykańskiej tematu, więc to było dla mnie zaskoczeniem, aby dowiedzieć się, że ten film był czymś zupełnie innym udowodnić, że talent czy obejmuje różne gatunki i style.Gorąco polecam, 25 godzin, nie tylko za świetny historię, ale za ostentacyjna uczucia film miażdży na widza.

25. godzina zalukaj

Dla siebie, patrzeć 25 godzin w rodzaju-jak chiromancja. Widząc jedną linię, przedstawiciela drogę życia, ciągnie się długo i daleko, podczas gdy druga linia rozgałęzia się i kończy w połowie dłoni. Masz pytanie, jaki sposób życia akceptujesz, a jakie teraz. Jeden krótki lub długi? Pytanie różne warianty i rozwiązania, które brały w przeszłości, i że linia życia u tych wyborów i decyzji, w końcu doprowadzi cię w dół. W okrężną drogą, trzy znaki w 25 Kolec Czy godzinę walczą o te same pytania. Na podstawie powieści Davida , w filmie w istocie trzy osoby walczy z wyboru, który zrobili w przeszłości, i wybór, który trzeba zrobić w przyszłości, i w jaki sposób ostatecznie doprowadzić je w dół.Edward Norton gwiazdy, jak Monty , człowiek, rozwiązanie, którego życie, stając się handlarzem narkotyków, grozi mu siedem lat pozbawienia wolności, z 84 dni przy dobrym zachowaniu. To rano, a Monti już dwadzieścia pięć godzin, aby poznać jego życie, relacje ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi, żegnają się z rodziną, znaleźć dom dla swojego psa i dowiedzieć się, jak przetrwać w więzieniu.

25th Hour Lektor PL

W jednej chwili, przyjaciel Monty odnosi się do jego więzienia, a …pójdziesz do piekła i nigdy nie wróci, a widz dostaje poczucie, że nie jest to tylko khoi-metafora. Jeśli Monty nie przeżyć swój czas, to na pewno nie być człowiekiem, którego kiedyś wiedzieli, kiedy wyjdzie.Choć wychował się w odległej od nich przez wiele lat, Monty postanawia spędzić pozostałe zegarki z jego najbliższymi przyjaciółmi z dzieciństwa, Jacob (Philip Seymour Hoffman) i symbolicznym Franka (Barry Pepper). Społecznie i ekonomicznie, to dwie z najbardziej różnorodnych ludzi, prawdopodobnie znajdziesz spędzać czas razem w filmie. Ich jedyny kontakt to głęboko zakorzeniona oddanie czują, że ich do siebie. Agata-nauczyciel nerdy angielski, którego dar języka, niewiele zrobił dla jego umiejętności społecznych. Jego zwątpienia i wstyd za to, że urodził się bogatym zostawiła go samego, samotna i niewdzięczna praca.

25. godzina Online

Desperacko pragnie jednym z jego uczniów, piękne i na swój wiek siedemnastoletniego Mary d ‚ Annunzio (Anna Paquin), ale nie , bojąc się, że takie rozwiązanie spowoduje, że zwolniono go z pracy, lub jeszcze gorzej, aresztują. Frank, z drugiej strony, na przeciwległym końcu spektrum charakter, on przystojny, bogaty Wall Street, przedsiębiorca, który, w przeciwieństwie do jego niewielką przyjaciela, nigdy nie miał problemów z kobietami. Również w przeciwieństwie do Jakuba, Frank znacznie bardziej szczery w swoich uczuciach, o życiu i zbliżającym jego przyjaciela do więzienia, to zarabiają na nieszczęściu innych, i zasługuje na to co robi, mówi Jakub. Postać Nortona też ma dziewczynę, , którą zagrała Rosario Dawson, którego, jak to na pewno ten, kto sprzedał go na policję. Tam jego ojciec, którego zagrał Brian Cox, były strażak, który ma bar na wyspie Staten Island, który służy przede wszystkim do strażaków.

25th Hour cały film online

Każdy z tych ludzi, w ich własny sposób, obwinia siebie za to, co się dzieje z Monty.Historię porusza się do przodu, gdy trzej przyjaciele z dzieciństwa spotykają się w klub nocny z uczniem Jakuba, Maryi, i dziewczyna Monti, , na piętach. To, co się dzieje w tym klubie, w tę noc, co stanowi podstawę filmu. Zarzuty, które są wykonane na rzecz, co jest proszony, te wybory, które działają, a prawda, która objawia się, pozostanie z tych znaków po 25 godzin widdled i odszedł. Ci przyjaciele gotowi przyjąć ustawę Doyle ‚ a, w przenośni, i uratować Monty , symboliczny poobijana psa?25 godzina też zapisał się w pamięci otwarcie walczy z konsekwencjami 11 września. Czy umiejętnie wciąga go w podtekst tej historii. Link do zdjęcia strażaków, którzy zginęli w World trade center, które zdobią ściany lokalnym barze, i w mieszkalnych, biurach przedsiębiorców; wzmianka bin Ladena w szczególnie kłucie komentarze na Monte; Frank symbolicznym bezczelny zrzeczenie się przeprowadzić z mieszkania, która siedzi z widokiem na ruiny Wież-Bliźniaków.

Gdzie zobaczyć 25th Hour

Reżyser Spike Lee, nigdy nie wiadomo, za swoją dobroć, te obrazy, i jego oczywisty gniew o tym, w kręgu widzów i zmusza ich do zaangażowania. Również zapisał się w pamięci trującego lonży w Norton w lustro w łazience, gdzie jest werbalnie atakuje z każdej grupy w Nowym Jorku, niezależnie od pochodzenia etnicznego, orientacji seksualnej lub społeczno-ekonomicznym. Nawet nie kościoła lub siebie, jest bezpieczny od jego tyrady, która kończy się, kiedy Monty rozumie, że jedynym człowiekiem, którego on jest winny w swojej potrzebie, to ten, patrząc na niego w lustrze.Cały film gra w low-key, prawie przygnębiające, ton. Nie ma śmiechu było, ani fałszywie inżynierii momenty, w których bohaterowie łamią chleb, i płakać, i ci wszystko wyrzutów sumienia-nic z tego. Czujemy, jak Monty czuje: zaskoczony, zakłopotany, nie wiedząc o nadchodzącym i zły, jak mu się przyjechać w to miejsce, i moment w jego życiu-jego ostatnie 25 godzin.

Kategorie: Filmy