Whatever Works Lektor PL

Rok Produkcji: 2009
Gatunek: Komedia obycz.
Kraj Produkcji: Francja, USA
Czas trwania: 92 minut

 

Whatever Works cały film online

Gdzie można obejrzeć Whatever Works

Alter-ego Woody ‚ ego Allena, Borys (z goryczą dobre i Larry David) sprawia, że jest to oświadczenie na publiczność, a na początku wszystko działa. Prawda, niezależnie od tego, jak , zadręczaj się tym i straszny nerwus Woody Allen, z którym ostatecznie jest całkiem miłą osobą…jeśli podoba ci się ten typ. Powrót Allena na Manhattanie po trzech pobytów w Londynie i idealny przystanek w Barcelonie-to kolejna nisza w kinie. Fani Allen, tak samo jak fanów Larry ‚ ego Davida „Seinfeld” i pohamuj entuzjazm (który nie jest tak jak na ironię należy do tych samych ludzi) znajdziesz wiele tu się śmiać, podczas gdy inne z nieuchronności będzie narzekać, nie lubię Woody ‚ ego Allena…i o tym, że Larry David! Nie mogę go znieść! Fabuła każdego dzieła to nie ma nic wspólnego. Borys, to jakiś genialny fizyk, starając się przyspieszyć swoją drogę do śmierci, chociaż te metafory nigdy nie badał jak ostro, tak jak powinny być.

Co nas kręci, co nas podnieca Online

To po prostu służy do mycia naczyń dla Allen (przez Dawida), aby skierować swoje zwykłe dialogi o związkach, miłości, szczęście i sens życia. To wszystko jest bardzo szerokie i wyraźne, tym razem wokół, ale to czasami jest miło być śmiejąc się w to samo stare uczucie-dobra rzecz. Musi dziwić, że Borys i mówi widzom, że to nie jest film zaprojektowany, aby czuć się dobrze, jeśli fani Allena, i wtedy będziesz czuć się świetnie po tym. Zostawić Allena, aby wyświetlić widzowie, w istocie swojej debile, ale intelektualistów, do oglądania jego filmów.Najwyraźniej jest to przerobiony skrypt z 1970 roku i „Annie Hall” monologi w stylu publiczności świadczą o tym. W dziale gagów znajdziesz stare standardy wyśmiewanie się francuzi i zakładając, że dzieci powinny uczęszczać do obozów koncentracyjnych na lato w połączeniu z nowoczesnymi humor o Talibowie i Viagra. Jest jeszcze jeden wesoły wyrzucać/moment-i-będziesz-Pani-to jest link do James Cameron otchłań, co sprawia, że zastanawiam się, czy może scenariusz był najpierw przerobiony w 1980 roku, aż do jego ostatecznego wcielenia tutaj.

Co nas kręci, co nas podnieca zalukaj

W castingu działu widzimy, Patricia Clarkson, jeszcze raz, to zachwyt w jej ciekawy pisząc bardziej-napisanej roli (który jest po prostu zbyt trudne, aby wyjaśnić w tradycyjnym przeglądzie) i nadal budować przypadek dla siebie, aby być uznany za tym pokoleniem Najlepsza aktorka dwudziestu lat. Evan Rachel Wood słodkie-jak-przycisk (oj, jak jej postać może ogłosić, że banał), w Południowej przystojniaku, który ucieka do Nowego Jorku, spotyka się z samobójczymi Borys. Allen, Jak zawsze, świeci z jego zdjęciem młodej dziewczyny. I w przeciwieństwie do podobnie głupi motor usta śmieszne-sformułowała Mira Sorvino postać z Wielka Afrodyta, drzewne charakter faktycznie dali łuk, to okaże się pusta i durna, jak Borys początkowo ocenił, co świadczy, być może, Allen rośnie nieco w swój wygląd kobiet,…a może i nie.W końcu to jest jeszcze jednym świadectwem światopogląd Allena, który kumuluje się, jak i wszystko, co działa dla ciebie, aby oszukać siebie, że jesteś szczęśliwy w tym nędznym świecie.

Whatever Works po polsku

Oczywiście, zdarzają się przypadki, kiedy mowy Borysa uruchomić kilka linii zbyt długo, lub gdy film się kończy, gdy nie na ekranie, ale w przeważającej części, to Allen robi to, co działa najlepiej dla niego. Żaden inny reżyser nie może nazwać siebie wszystkie jego osobiste pomyłek i zbędnych , ale do tej pory znaleźć sposób, aby pokochać siebie wierzącym, kto kiedykolwiek pacjenta z nim i jego filmy. Żaden inny dyrektor nie może być tak fascynujące najbrzydszą i ironią, ale i tak znajdą sposób, aby ogłosić jego alter ego geniusz w końcu obrazy. I dlatego zawsze cię kochałem, Woody, na lepsze i na gorsze. Co to jest warte, jeśli chodzi o lepsze Allena i gorzej, Wszystko działa, z radością spada w Między i działa dobrze, dziękuję bardzo. Widziałem ten film w zatłoczonym kinie, i widzowie kochali go do tego stopnia, że wielu brawo w końcu.

Whatever Works cały film cda

Więc wróciłem do domu, spojrzał na IMDb i czytać niektóre recenzje zawodowych krytyków filmowych. Co znalazłem, to pomaga wyjaśnić, dlaczego nikt nie czyta dokumenty i dlaczego profesjonalne recenzje filmowe coraz bardziej niewłaściwe. Krytycy puszczały ślinotok wszystko nad sobą nie jest kraj dla staruszka — bezsensowna krwawa łaźnia, gdzie zły facet może widzieć przez ściany, w magiczny sposób znaleźć ludzi w biegu, i zabić kilka razy, nie podnosząc wiele więcej, że słabe zainteresowanie ze strony lokalnej i policji państwowej. Ale wiele z tych samych krytycy uważają, że znaki w tym nowy film Woody ‚ ego Allena nie realistycznie. Boże krytyków filmowych.Wracając do filmu. Nie mogę sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz śmiałem się to trudne do kina, i nie był samotny. Bierze się talent, aby przesłać film, który tak zależy od czas komiksów na pracę, a aktorzy w tym filmie kolejno naciśnij przycisk start.

Gdzie zobaczyć Co nas kręci, co nas podnieca

Jeśli masz postać w tym filmie to nie powinno być przedmiotem nauki w kurs „psychopatologia”, brakowało mi ich. Jeśli dbasz o inteligentnym filmach dla dorosłych, to trzeba utrzymać filmy jak ten. Krytycy brakowało tym razem. Jest to najbardziej zabawny film Woody ‚ ego może być, Deconstructing Harry. Z bardzo oryginalnym scenariuszem, łącząc zimne spojrzenie Allena życia z musujące historię, aby równomiernie piękne spektakle od Larry David, Evan Rachel Wood, Clarkson, a także inni aktorzy. Nie tylko światło, śmieje się i tu i tam na Woody ‚ ego, ale na głos wszystko-na zewnątrz śmiech. Sceny z Ed Begley i przekształceń Patricia Clarkson z klasycznego podręcznika prawicowych materiał jest szczególnie zabawne. I w końcu wyszłam z teatru, myśląc, że paradoksalnie była to jedna z najbardziej afirmacji życia obrazów u mistrza. Jeśli kiedyś film można określić jako alegoryczny widok z życia dyrektora, że może stanąć na czele listy.Oznakowanie Woody ‚ ego Allena wrócić do rodzinnego Nowego Jorku po czterech obraz przerwie w Europie, film opowiada historię Boris Yellnikoff, którego gra Larry David (pohamuj entuzjazm), jedyny aktor, który pracuje w Hollywood, które dzisiaj najbardziej zbliżony Allen sam wygląd, maniery, i filozoficzny światopogląd.

Whatever Works Napisy PL

Cierpi od wielu nerwic, Borys stał się ostateczny pesymista, który widzi życie jako jedna długa zjeżdżalnia wodna podróż w końcu, szambo. Tak ponuro na jego światopogląd, że on będzie przekonany, że samobójstwo to jedyna opcja, ale nawet taki tani nie jest.Powyżej uszu całym świecie, Borys odwraca się plecami dużo, że społeczeństwo ma do zaoferowania, zamiast spędzać dni w nauczaniu gry w szachy dla dzieci, publicznie upokarza ich przy każdej okazji. Tak, Borys nie szczęśliwy turysta, i duma bierze za to. Fakt, że udało mu się zachować rdzeń z czterech przyjaciół-to cud sam w sobie.Pewnego dnia los sprawia, że pokrywały się z Melody. Św. Anny Celestyn (w wykonaniu wspaniałej Evan Rachel Wood), prostak ucieczka z pustkowiach Luizjany. Ona Jethro Bodin Yellnikoff Einstein. Pełne inteligentnego i wieku odwrotnie. Miłość od pierwszego wejrzenia to nie tak, ale biorąc pod uwagę pewnik, że przeciwieństwa się przyciągają, Borys wkrótce okazuje spada znacznie poniżej syreny (sygnał Allen paraleli).Chociaż niektórzy krytycy narzekali, że dialog jest postrzegana jako nienaturalny i nienaturalne (co robi), wszystko, co działa znika, wygląda bardziej na pokaz, niż prawdziwe życie, które, myślę, jak Allen to miałem na myśli.

Kategorie: Filmy