Strzelec po polsku

Rok Produkcji: 2007
Gatunek: Sensacyjny
Kraj Produkcji: USA
Czas trwania: 124 minut

 

Strzelec Online

Shooter cały film cda

Jeśli wziąć najlepsze części Tom Clancy ‚s Jack Ryan seria (Gry patriotów, bezpośrednie i bezpośrednie zagrożenie”, ” suma wszystkich strachów) i mieszanych w najlepszych częściach dobry film Rambo (Pierwsza krew) w końcu coś podobnego do strzelec. Strzelec-to inteligentny, atrakcyjny i przyjemny film akcji, że nie ciągnie go na wstrząsy i zawsze zaskakuje, kiedy najmniej się tego spodziewasz.Mark Wahlberg odgrywa rolę Bob Lee Swagger-były wojskowy snajper, który odszedł z armii po za klęskę misji, gdzie jego najlepszy przyjaciel i strzelec zabici, kiedy zostawili za sobą. Trzy lata później zatrudnił pułkownik (grał z przyjemnością Danny Glover), aby dowiedzieć się, jak domniemany zabójca próbuje zabić prezydenta kilometr, wpływ, że mało kto mógł zrobić. Swagger domyśla się, jak to będzie zrobione, i poprosił, aby kontrolować położenie snajpera na miejscu.

Strzelec Lektor PL

Ale w dniu domniemanego zabójstwa, swagger jest instalowany z próbą zabójstwa, która zabija zajazdu dyplomaty. Swagger potem poszli na polowanie, próbując udowodnić swoją niewinność.Strzelec zakrętów ze starannie przemyślanego spiskowych, co jest bardzo przekonująca, choć, oczywiście, pisarze słaby i tani sposób na przyciągnięcie międzynarodowych oleju w historię (nie pisarze myślą o oryginalny program tematyczny ruch?). Jednak to raczej nie wada, tak jak reszta filmu jest solidny jak skała. Film jest naprawdę stawia się w buty snajpera i daje imponujący przegląd z tych, którzy uważają, że to ma być dokładne, jak ktoś postaci z puszyć.Jedyny prawdziwy zaskakujących momentów w filmie będzie Elias Koteas, którego psychotyp wydajność dyktatorskie i nie pasuje do filmu, i Kate Mara, kto nie ma nic w ciągu całego filmu, ale pojawiają się zdenerwowany lub w tarapatach.

Strzelec zalukaj

Ten film mógłby się obejść bez żadnych znaków lub ich odpowiednich podmiotów. Ponadto, niektóre z charakteru stosunku prawnego, wydaje się, zmuszony od czasu do czasu, zwłaszcza w stosunkach między bohaterem Michael Pea Nick Memphis i FBI Lourdes, gra Rona Mitra. Ich prawie bez wysiłku spółki, podczas gdy mniej przekonujące.W ogóle, shooter, na pewno zapewnia zarówno zabawne uczucie jazdy, co, oczywiście, nie dumbed w dół co najmniej. Jeśli chcesz, inteligentny film z dużą ilością spektakularnych pistolet grać i kilka skomplikowanych, trudnych sekwencji czynności pobierania, strzelec to dla ciebie i nie zawiedzie. Oglądałem ten film, czekając, aby być zawiedzeni. Jednak to naprawdę kleszcz większość pudełek dla mnie. Znalazłem ciekawy i zabawny na drodze, dla mnie film, gdzie trzeba oglądać do końca, bo chcesz oglądać, a nie masochistyczna chęć dowiedzieć się, co się dzieje.

Gdzie zobaczyć Shooter

Marka wydajność Wahlbergs było na najwyższym poziomie. Chociaż istnieje kilka szans momenty w filmie, jak zawsze, są takie filmy, większość była dla mnie najbardziej prawdopodobne. Ścieżka dźwiękowa również był doskonały i dobrze z akcją na ekranie. Jak i mi, i mojej narzeczonej bardzo się podobał ten film. Nie mogę wymyślić żadnego negatywu do tego filmu i mogę tylko polecić. Miałem okazję złapać na przedpremierowy pokaz tego filmu na dniach. Podobieństwo z innymi projektami w bok, byłem pod wrażeniem korzystać niektóre związane z tym nowe technologie wojskowe. Film był ciekawy i zabawny, i Mark Wahlberg zrobił bardzo dobrą robotę przedstawiając postać we wszystkich jego funkcji. Miło było znowu zobaczyć Danny Glover, jak nie miałem okazji zobaczyć go w żadnych filmach w ostatnim czasie.

Gdzie można obejrzeć Strzelec

Jego charakter nie można było nazwać wielowymiarowy, ale myślę, że to było czym pisać, i, oczywiście, różni się od tego, kogo on przedstawia w serii Zabójcza broń, nie bardzo komedia. Teraz gdybym tylko mógł dostać skrypt… Trzeba powiedzieć, że moja żona i podobał mi się ten film bardzo mocno i zdecydowanie polecam je obejrzeć. Przyszedłem na ten film z ogromnym sceptycyzmem, ale wyszedłem, czując się zupełnie odwrotnie. Strzelanka przeniesie cię w życiu emerytowany marine scout sniper Bob Lee Swagger, który podał się do dymisji po tym, jak misja poszła zupełnie prawidłowo. Zadzwonił, aby dać informacje o tym, jak ktoś mógł zabić prezydenta za milę. On kończy wrobiony za usiłowanie zabójstwa prezydenta i zabójstwo arcybiskupa Etiopii, i musi udowodnić swoją niewinność, za wszelką cenę.Mark Wahlberg robi doskonałą pracę, przedstawiając wolnostojący weteran, który nie ma żadnego szacunku do władzy, i naprawdę przynosi charakter dla ciebie.

Strzelec Napisy PL

Opiera się na wybitny Michael Pea, Danny Glover, którzy dodaj do film, jak nikt inny nie mógł. Jedyny prawdziwy zarzut, że postać Kate Mara, owdowiona żona najlepszego przyjaciela szybkości, chyba grać tylko dwie emocje, pomijający, lub histeria, i to nie drażni, chociaż ona dobrze gra rolę. Kosteas Eliasz zrobił dobrą robotę, grać Jack Payne, graniczny stan rządowy agent, chociaż czasami jego część, wydaje się z góry. W ogóle ten film mnie zachwycił i nie jestem w stanie kochać go więcej. Każdy, kto w akcji każdego rodzaju musi zobaczyć ten film. Mark Wahlberg może być Bruce Willis nowej generacji. Jego by nie powiedział Bobby swagger idealnie. Akcja w zasadzie bez przerwy i bardzo ponury. Bobby-to snajper, który wycofał się w góry po tym, jak wkręca rządem w wydarzenie, które znajdzie jego kolega nie żyje.

Strzelec cały film online

Po skonfigurowaniu, to morderca. Myślę, że Jason Bourne, jak ktoś, kto pamięta swoją przeszłość-to naprawdę p. O. D o tym. Gra aktorów dobra ze wszystkich stron, z i Beatty jako złych facetów kochasz nienawidzić. W oparciu o tego morału bajki o tym, że ten kraj i jego rząd nierdzewnej. Wiele sytuacji, oczywiście, wytężać wyobraźnię , ale poczucie honoru dominują, jak ani krótko, warte ceny wstępu. Tu nie ma nominacji do Oscara, ale duża paczka pieniędzy dla producentów będzie to nic dziwnego. Byłem dość sceptyczny, podczas oglądania filmu, i nawet nie dostałem wokół, aby obejrzeć go ostatniej nocy(5/13/08), więc rok po tym, jak wyszedł. To, co zobaczyłem, był dość dobry polityczny analiza głównych pokrywę zasilacza UPS są przyczyną tego imperialistyczne wojny naftowe.Tak, robią posypać grubą teorii spiskowych, w szczególności, pogrzebać snajperzy, kto to zrobił Kennedy ‚ ego na pustyni.

Kategorie: Filmy