Gdzie zobaczyć X-Men: Ostatni bastion

Rok Produkcji: 2006
Gatunek: Akcja, Sci-Fi
Kraj Produkcji: Kanada, USA, Wielka Brytania
Czas trwania: 104 minut

 

Gdzie można obejrzeć X-Men: The Last Stand

X-Men: Ostatni bastion po polsku

Końcowy łuku w X-men franczyzy, w końcu wylądował. Pozwól mi zacząć tę recenzję, mówiąc, że X2 był i jest twarde prawo do naśladowania. Moim skromnym zdaniem, jest to najlepszy komiks w historii kina. Nawet Bryan Singer miał dużo czasu uzupełniania, że zły chłopiec. Tak samo X-men 3 żyć do Hype? Krótka odpowiedź brzmi, Oczywiście, że nie. Istnieje kilka bardzo ważnych problemów scenariusz tego filmu, który trzeba było rozwiązać na długo przed tym, jeden bit z celuloidu zaczęły się poruszać.Historia zaczyna się od wspomnienia o młody Jean rekrutacji do szkoły młodych Xavier i Magneto. Ta scena zainspirował mnie poczucie, że być może będzie to niesamowity film. Następna scena, młody Warren Worthington na próżno starając się odciąć skrzydła, ale również działa dobrze. Jednak, gdy jego charakter jest nieco ponad najsłynniejszy Epizod, ta scena staje się zupełnie bezsensowne.

X-Men: Ostatni bastion zalukaj

Jesteśmy skłonni uwierzyć, że to my powinniśmy dbać, a potem rzucił się niemal natychmiast. Po skonfigurowaniu możemy ubrały te ciuchy na mięso historii. X-men jeszcze nie odeszli od ofiary Jean Grey w X2 i przygotowania nowej grupy muties wypełnić skórzanym fartuchu. Widzimy bardzo niewiele z nich pracują jako zespół, jednak. Myślałem, że sens historii zespołu było pokazać, jak one oddziałują? Podobno wraz z uaktualnionym rola Halle Berry przyszła pozycja o tym, że ona może tylko podzielić ekran z jednym mutantem jednocześnie. Tak jak większość ludzi zna fabułę tu super-krótki wykład. Magneto i X-men starcie i mała wojna. Jest mutantem wyleczy i kilku członków umrzeć. Nigdy nie czułem się tak niezależnie od filmu.

X-Men: The Last Stand Napisy PL

To może być związane z akompaniament, straszny dialog, lub wiele błędów i niejasności. To film, który całkowicie niszczy całkiem realną franczyzy. Czułem ból po obejrzeniu tego.Co się stało – kilka osób! Ten facet był jak dwie minuty od ogólnego czasu ekranowego, ale on wydał ich obu. Jest pewny siebie, sarkastyczny mutant, który w dosłownym sensie własnym najlepszym przyjacielem. Dowiedziałam się więcej o nim w dwóch wierszach, niż ja od burzy w trzech filmach. Zawsze podobało mi się, jak ci dwaj interakcji, od pierwszego śladu na rywalizacji w X-men w muzeum scenę w X2. Mój jedyny zarzut, że nie niniejszej uchwały. Iceman głową, Piro, koniec historii. Całą walkę był w przyczepie. Jeśli tam był, to tylko kilka sekund dialog lub, być może, Piro śmierci, to byłoby idealnie. – Bestia (czasem.) Kelsey gramatyki, to świetna praca.

X-Men: Ostatni bastion cały film cda

Wykopał jego wygląd i ogólne podejście do bestii. Scena, w której spotyka pijawki są bardzo dobrze zrobione. Każdy komiks-bom ci powiedzą, że jest to klasyczny chwili komiks, który jest radością, aby zobaczyć w akcji.Co nie działa-Hally Berry. Zdaliśmy sobie sprawę, jesteś gwiazdą. Przestań się i dzielić scenę z kimś jeszcze. Panna Berry może być zdobywca Oscara, ale ona również zrobiła kobieta-kot. Moim zdaniem, dwa filmy z burzą był na tyle, wykopie ją odzyskać… niech X-men liderem zespołu i emocjonalny kotwica Phoenix fabuła i zabić go za dziesięć minut, więc burzę można zrobić więcej. Jeśli jego śmierci i spełniła swój cel, nie Mam nic przeciwko temu. Ale wydawało mi się, że oni zabijali go, aby ukarać James Marsden do prowadzenia Superman: Powrót. Juggernaut-to fajny charakter i kocham Vinnie Jonesa, ale to już zupełnie część.

X-Men: Ostatni bastion cały film online

I to spędza większą część filmu oglądałem z umysłu i robi głupie żarty. Uderzając głową o ścianę! -Bestii (Głównie.) Hak do bestii w filmie polega na tym, że walczy sam ze sobą. Kiedy pierwszy raz widzi to, co pijawka zdolny jest świetny moment, w którym widzimy jego konfliktu. Potem, jak gdyby nic się nie stało, on sprawia, że jego wybór i wstaje z X-men. To był zawinięty zbyt szybko.Błędy/dziury w fabule -W X2 Phoenix istota została ognistej i Czerwonej, kiedy Jean do niego dostęp. W ten jeden jest po prostu zamienia martwych patrzy…jak to działa? – X-men lot z Nowego Jorku do San Francisco bardzo szybko. To chyba prawdopodobne, bo mają super dźwięk samolotu blackbird. Jednak anioł pojawia się w samym środku bitwy, a także. Możemy założyć, że nie w samolocie, bo nie pokazują. Wierzymy, że z jego skrzydeł może latać tak szybko, jak drozd?

X-Men: Ostatni bastion Lektor PL

– Magneto gra w szachy w w parku na końcu filmu. Tego otworu odcinek był tak wielki, że nawet nie rozumiesz najpierw. Czy on nie powinien być w więzieniu!? Spędzają połowę filmu patrzył na niego, a potem, kiedy cała armia USA jest zaledwie kroków od niego, a on traci swoją władzę, że w jakiś sposób uda się uciec? **Oto dziadek otwór historia ich wszystkich** -Jin jest tak potężny mutacja, że ona nie może tego kontrolować. Ona twierdzi, że jedynym sposobem, aby zatrzymać jej to umrzeć, tak jak ona stale żebranie Logan do śmierci. Jednak jej siła jest wynikiem mutacji, a w filmie zrobili lekarstwo. Widzisz, dokąd idę z tym? Dlaczego nie geniusz, po prostu ją leczyć? Że jest uosobieniem zasrane pisać.

X-Men: The Last Stand Online

Jak otwór fabuła, że duża nawet zrobił to drugi szkic scenariusza jest nieprawdopodobna. Ta zawiera spoilery, ale to nie jest straszne, ponieważ film jest zły i nie warto go zobaczyć.Było tam dwóch dobrych rzeczy o X-men III. Po pierwsze, jesteśmy trochę późno, więc faktycznie brakowało wszystkie reklamy. Po drugie, w pewnym momencie w filmie pokazują rodzinę w pułapce w auto w przedniej części Magneto i jego armia mutantów, i kobieta w ogóle zamyka samochód, myśląc, że on ma zamiar zrobić różnicę. Co by mnie uśmiech, gdybym nie był zajęty w listingu najlepszych sposobów, aby zabić reżysera na ten moment.Ja nawet nie wiem od czego zacząć, więc zacznę od tego, jak Brett Ratner zajmuje się postaci. Magneto jest teraz ludzkich (choć trochę wątpliwości pozostaje, zobaczyć najgorsze zakończenie w historii ludzkości pkt).

Kategorie: Filmy