Assassin's Creed cały film online

Rok Produkcji: 2016
Gatunek: Przygodowy
Kraj Produkcji: Hongkong, Francja, Wielka Brytania, Tajwan, USA, Malta
Czas trwania: 115 minut

 

Assassin's Creed Lektor PL

Gdzie oglądać Assassin’s Creed

Assassin creed chodzi o firmy, która chce mroczne sekrety odblokowania historii. Planują osiągnąć za pomocą urządzenia o nazwie „Animus”, która wykorzystuje krew potomka celu tworzenia środowiska wirtualnego pamięci przodka. Firmy kierują Templariusze i ich koledzy nazywają asasynów. większą część gry w serii gier, czułem, że to było dość brak próby połysk na przechwytywanie historię. W rzeczywistości nic nie wyjaśnił w szczegółach, jak w grach, który był nieudany, ale mogę dać mu przejść, tak jak nie można oczekiwać, że film, który tylko dwie godziny, aby wyjaśnić zbyt wiele tajemnic. Czego nie mogę wybaczyć to, że są one stale zwracali się do Apple znowu i znowu, ale nie wyjaśnił jego znaczenie. Sceny, które miały miejsce w przeszłości prawie czuł się niepotrzebny, ponieważ ono nigdy nie przyczynił się fabuła.

Gdzie można obejrzeć Assassin’s Creed

Wszystkie postacie wydawały się nudne… no, przynajmniej w porównaniu z wideo rówieśnikami grę. Szczerze mówiąc nie mogę wdawać się w szczegóły o nich, jak i większość ich dialog był tylko krótkie zdania. Nigdy nie stali się dobrymi trójwymiarowymi postaciami, ale zamiast tektury wycinanki Desmonda, Lucy i Warren. Film był po prostu jeden długi trailer gry, który został udzielony w zamiarze firmy Ubisoft i nie ukrywają tego faktu. Są one w dużej mierze nawet powiedział, Zanim film został wydany, że credo nie będzie świetny film. Główny cel-przyciągnąć więcej ludzi do gry z serii. To moje odebrać tego filmu, Assassin creed tak w fabule i postaciach, przypadkowe film widzowie będą myśleć, że wiesz, że nic nie zrozumiałem z tego filmu, ale chcę. Może być, muszę wypróbować grę.Jeśli nie jesteś fanem serii, szczególnie jeśli jesteśmy zadowoleni z wydarzeniami, które miały miejsce w teraźniejszości.

Assassin’s Creed Online

Spodziewam się, że będziesz rozczarowany w filmie. Jeśli mogę umieścić film na wideo skala gry, ja bym powiedział, że to było lepsze niż jedność (jednoznacznie) i będzie nawet z syndykatem.Assassin creed-to na pewno nie jest to film, który trzeba obejrzeć w kinach. To raczej film, który powinien być do wynajęcia, ale nawet to, że nie jesteś pewien, jak to piszę. Ten film był jak idziesz ulicą i ktoś podchodzi do ciebie i zaczyna rozmowę, ale zaczynają rozmowę w pół zdania i nie wiesz, co oni mówią bo oni nigdy nie zatrzymują się, aby wyjaśnić, co mówią.Ten film nie ma charakteru lub rozwoju fabuły. Początkujący w tej historii zostawił w szoku, bo film jest zbyt mocno opiera się zakładając, że publiczność zna gry wideo, że oni nie mają czasu, aby wyjaśnić każdy z koncepcji jak maszyna, po co wracać do przeszłości i zabijać ludzi dla Apple przestanie przemoc?, lub dlaczego trzy drużyny w końcu, nie zważając na nic nie wiedząc o sobie nawzajem?

Assassin’s Creed cały film cda

Nie było żadnego rozwoju między tymi postaciami, i wszyscy nagle mają teraz zespół? Symbol wiary z trudem wyjaśnił, jak dobrze.Sceny walki są straszne. Ze względu na wstrząsy, trudno powiedzieć, co się dzieje. (Niektóre latarnie za darmo opinie o filmie)Kolejny dodatek do długiej listy simpleton gier adaptacji. Krótko mówiąc, prawie 20 minut angielski + shabby scenariusz + kurz sekwencji (nie wiem, co ty na to) + zerwał sekwencji działań Prince of Persia + mylące kierunek + wyprzedane = ten film. To było dosłownie niejasne i drobno. W mojej osobistej skali dałbym mu 3.1/10 punktów. Na zwykłym+ w skali F, dostaje swego rodzaju elektroniczny+. (Dyskusja o tym, jak czułem się o filmie …. drobne spoilery): gdzieś w połowie filmu, Fassbender mówi, że F**K to się dzieje? który podsumowuje cały film.

Assassin’s Creed Napisy PL

Mieszane : Michael Fassbender w filmie-to ciekawa rzecz. On był jedynym powodem, oglądałem tą nudę. Chociaż to chyba był jego najgorszy występ, trzymał mnie przyklejone przez cały film, a przynajmniej dał nadziei, że wszystko będzie dobrze. Źle : Michael Fassbender, przyjętych w poszukiwaniu, wracać do wspomnień o swojej wielkiej (podnieśli do władzy 18) dziadek, korzystając z najdziwniejszych i najbardziej absurdalne rzeczy, które są zbyt absurdalne nawet dla zbyt absurdalne, jak to kino. Plus, po tym wszystkim, że taniec lub sekwencji działań lub jakie tam są nie mniej ciekawe zbudować najmniej ciekawy obrót. Pewnie twórcy myśleli, że najlepszym sposobem, aby korzystać z CGI został tworzyć pył sekwencji i irytujące ptaka. Sekwencje działań były zbyt nudne. Starał się być historyczny epos jakiś i nie udało się.

Assassin’s Creed po polsku

I te perfumy przecięcia za to, że film nie próbował wyjaśnić. I co by się nie działo, w końcu to zwykły niejasne. On czuje się tak, jakby Michael Fassbender zrobiłem ten film, bo on (jak Magneto) nie mógł cofnąć się w czasie do X-Men: Dni z future past. Jest to jeden z najgorszych poszukiwanie coś, epickie i rodzaju podróż w czasie film w historii. Creed-jest To dość prosty franczyzy. O historycznych konfliktów i twardziele, którzy biegają wyjmując z głównych celów, robiąc niesamowity parkour. Nie jestem fanem gier (nie tylko kiedykolwiek grałem EVE), ale jak ktoś w historii, byłem zadowolony z tego filmu. Ponadto, Creed też zjednoczenia Justin , Michael Fassbender i Marion Cotillard; każdy, kto pracował w najnowszej wersji „Makbeta”, której jestem absolutnie kochał.

Assassin’s Creed zalukaj

Moje oczekiwania na ten film były wysokie. Tak wysoko, że zignorowałem zdecydowanej początek nienawiści, które pojawiły się po rozpoczęciu wyświetleń filmu. Justin -wielki reżyser. Ma dar w swoją manipulację mgły, pyłu i światła. On uczynił wielkie rzeczy „rywale”, prawda, zwłaszcza w finałowej konfrontacji, i robi dokładnie tak samo wielkie rzeczy tutaj…przynajmniej, gdy skrypt pozwala go. Parametr, który miałem tylko nadzieję; xv wieku w Hiszpanii, w środku inkwizycji, ledwo dostaje 30 minut czasu ekranowego. Okrutny urody, że styl wizualny przynosi do stołu nigdy nie stosowany czasu, aby stać się atrakcyjnym arcydzieło wiem, że mógł być. Epickie akrobacje, męczący sekwencji walki, i egzotycznych broni mało pamięci, przed publicznością, jak Callum Lynch, możliwe z powrotem do monotonne i nudne laboratorium, która służy do większości filmu.

Kategorie: Filmy