Kawa i papierosy Lektor PL

Rok Produkcji: 2003
Gatunek: Dramat, Muzyczny, Komedia
Kraj Produkcji: Włochy, Japonia, USA
Czas trwania: 96 minut

 

Gdzie oglądać Coffee and Cigarettes

Coffee and Cigarettes Online

Jest to zbiór 11 opowiadań indie reżyseria rosły Jim Jarmusch (obcy w raju, ghost dog: Droga samuraja), które zostały usunięte w ciągu ostatnich 18 lat, z których biorą udział dwie lub więcej znaków, po prostu siedząc przy stole, rozmawiając o tak, kawa i papierosy. W rękach mniejszym reżyser, co może być bardzo nudne, ale Jarmusch-mistrz dobrze i ogromny miną humorem. To może być jeden z najzabawniejszych filmów, które kiedykolwiek widziałem, w którym nie ma ani jednego pęknięcia uśmiechem. Prawie wszyscy aktorzy grają samych siebie, który dodaje meta-teatralny, lekko surrealistyczne akcent na wszystko. Wśród moich ulubionych historii jest ta, w której zbyt głodny Alfred Molina ma niespodziankę z zimną krwią rodaków, aktor Steve Coogan i jeden duży, w którym Kate Blanchett gra i siebie, i jej zazdrosny kuzyn Shelby.

Kawa i papierosy zalukaj

Czyli ten, w którym Tom Waits i Iggy Pop spotykają się w barze, aby omówić sprawy i zapalić (aby uczcić rzucenie palenia), Jack i Meg White z White eksperymenty z cewką Tesli, i w zabawnych casting, RZA i z Wu-Tang clan dzielimy przestojów, wszystkich ludzi, Bill Murray. Mi też się podoba, jeden z dwóch braci Spike ‚ a Lee, radość i Cinque, mamy do czynienia z inwazyjne kelner (wesoły Steve Buscemi). Prawie wszystkie opowiadania są świetne, ale istnieją trzy, które są bardzo łatwo zapomnieć i całkiem niepotrzebne, i wszystko, co zakłóca przepływ filmu. Jeśli te trzy zostały wywiezione, kawa i papierosy po prostu świetnie, ale i tak pyszne. I te trzy z drogi w pierwszym półroczu, w każdym razie.Za pierwszą godzinę filmu odczuwa głównie jako przyjemność.

Gdzie zobaczyć Coffee and Cigarettes

Poważne, miną, cz. – b. komedia jak obcy w raju. Ale jak to się dzieje, i dziwne połączenia między historiami, wydaje się, nagle upiorne głębokości. Finał historii, w szczególności, w której dwóch starszych mężczyzn w ciemnym pokoju (Bill Rice i Taylor MSZ) dyskutować życie podczas kawa-breaka, że czuje, że to będzie trwać wiecznie, ma wyraźną Godot czuć i kończy się film na notatkę wędruje, egzystencjalny smutek.To było w tym ustępie, że zdałem sobie sprawę, że nie tylko obserwował humoru opowieści, ale wiersz humoru opowieści, które wiele mówią o naturze człowieka i życia w ogóle. A jeśli to nie wystarczy, aby zainteresować, jak często bezpłatne, aby zobaczyć Toma i Iggy Popa rozmowy? Lub RZA, , i Bill Murray? –Miękki spoilery-ja jeszcze nie widziałem ani jednego Jarmuscha do tego i nie ma ani wiedzy, ani jego, ani styl, ani nie palił papierosa, popijając kawę, ale bardzo podobał mi się ten film.Ona nie twierdzi, aby mówić o wielkiej tematy i epickie emocje i nie wychodzi z jego sposób, aby być świadomie oryginalnych i nietypowych, społeczeństwo nie ma emocjonalnego przywiązania do postaci, i nie ma fabuły w większości winiet.

Coffee and Cigarettes po polsku

Tak, że stawia ten film Powyżej wszystkich pretensjonalnie nakręcony czarno-biały art-house cholery, która odkłada każdego roku? Dla jeden rzeczy, to naprawdę śmieszne. Od jego ekspresjonistyczny koloru w oknie dialogowym, które z dumą trąci humor, ten film jak na jednym oddechu zimnego powietrza, bardzo przyjemne z pierwszego bębna, aż do ostatniego, że się nie nudzą się na serce, ale bardzo dobrej.Ostatecznie, jego dyskretny humor, który wywołuje chichot zamiast od duszy się śmieje, jest dowodem na to Pinter-Esq tematy beznadzieja związku. Mamy wrażenie, że postacie są izolowane i rozpaczliwie starając się nie dotykać siebie przez ich mowy, ale w końcu nie jest w stanie zrobić to, poprzez ich obrazy maniakalne urojenia mowy i pauzy, co przemilczane mówi więcej, niż to, co powiedział sam. W tym czasie taki niestandardowy styl humoru często trudno jest usunąć, ponieważ może szybko stać się monotonne (jak widać w ostatnich etapie produkcji dozorca, co widziałem), Jarmusch samo zwinne kierunku z jego uczestnikami (z ich gestów, jak spędzają swoje filiżanki) pcha do przodu humor i ponosi go na stale w ciągu całego filmu.Trudno powiedzieć, dużo o filmie, który ma nic specjalnego do powiedzenia.

Coffee and Cigarettes cały film online

Jak w moim ulubionym segmencie, ‚nie ma problemu’, z dwóch francuskich czarnych, ich dialog służy tylko po to, aby podkreślić bezsens i pustkę komunikacji. Straszne jest to, że jest tak dokładny, że takie rozmowy, jak byłoby śmieszne i absurdalne, kiedy pojawia się na ekranie, często charakteryzuje nasze codzienne rozmowy. Denerwuje mnie to czasami, że ludzka komunikacja może być łatwo zmniejszona o te wszystkie, a ten film sprawia, że sens jest zupełnie jasny.Więc na pewno odetchnęli z ulgą, że, jak zostało wybrane wnioski dotyczące bardziej serdeczne winieta z bohaterami (szampan). Nie tylko lekko dotyka tematu powtarzającego ‚rezonansu akustycznego’, to również sugeruje, że możemy właściwie stykają się ze sobą poprzez wspólne muzyczne lub przez ogólną ideę. I tak się składa, że w tej wspólnej piosenki-jestem stracony dla świata ” Gustawa Mahlera, niesamowite dzieło niesamowite kompozytor, że ja dopiero niedawno stała się kochać, wspaniały moment, który pokazuje, że choć jesteśmy tak daleko od siebie w różnych winiet w kinie, to miło wiedzieć, że wciąż jesteśmy zjednoczeni w jakimś dziwnym statku drodze, jak to forum tutaj.

Gdzie można obejrzeć Kawa i papierosy

I, jak dwa staruszka, po naszej kawy i przerwa na papierosa, w której wkraczamy w dziwny świat, który w rzeczywistości nie znamy, możemy kroczyć z powrotem do realnego świata. Ale to nie przeszkodzi by się trochę zdrzemnąć się między nimi i udawać, że jest zły, kawa-to szampan. Krótkie filmy z brad dialogu przesunięcia godności. Dużo autoironii, a nawet sarkazmu. Tom Waits z Iggy Popem, szyderstwem w taki sposób, że trudno w to uwierzyć, że nie mogą rozmawiać ze sobą. Bill Murray ciągnie nogę hip-hop ruch i ruch uważa, że to śmieszne. Cate Blanchett na genialny poziom gry podwójnej część akcji i jej zazdrosny brat.Jim Jarmusch nie może być pobity. Dialog, jak się wydaje, w większości improwizowany, ale koncepcji nie ma. Każda krótki rozdział, tutaj ma sens i daje nam coś do myślenia.

Coffee and Cigarettes cały film cda

Filmy w Czarne i białe, jak kawa i papierosy i co jest, i zawsze będzie, a jak gorzej. To bardzo dużo komedii i bardzo poważne. Dziwna koncepcja filmu, Kawa i papierosy można traktować jako jeden z dwóch sposobów. Z jednej strony mroczny, inteligentny, pomysłowy film, lub odwrotnie, ciemne, mądre, genialne kino. udało się zebrać tak różne gipsie, jak nigdy, prawdopodobnie zobaczyć, na miejscu , RZA i Billem Murray woskiem inteligentne kaszel palacza i galenowe preparaty wystarczy, aby zainteresować nawet najbardziej zagorzałych sceptyków takiej pracy. Nawet Cate Blanchett (którego nie jestem fanem) scena była tak dobrze skonfigurowane, a jest napisane (lub siebie, kto wie), że znalazłeś się nie odwrócić, tak starał się ty, co powie dalej.

Kategorie: Filmy