Najdłuższa podróż zalukaj

Rok Produkcji: 2015
Gatunek: Dramat
Kraj Produkcji: USA
Czas trwania: 128 minut

 

Gdzie zobaczyć The Longest Ride

Najdłuższa podróż Online

Jeśli używasz innych Nicholas Sparks filmy, będziesz cieszyć się tym. Jest sympatyczny i integralności, która przedstawia, co to znaczy kochać kogoś bezwarunkowo. To słodki i zmysłowy romans młodej pary starają się współpracować mimo, że każdy powinien swoje marzenia. Zofio, chce podążać swojej pasji, sztuki i Łukasza, należy go pasja, jako najlepszy na świecie zawodnik na . Ich historia miłości przeplata się ze wspomnieniami o relacji miłości od dawna mówił i działał Alan , kto gra Ira, jak czyta listy, które pisał do swojej ukochanej żony, Ruth. Dekoracje film piękny, bull konna-to ekscytujący scenariusz, przemyślany i sympatyczny. Jest chusteczki pod ręką, będziesz płakać. Na końcu filmu widzowie klaskali, bo to było dobrze, wszystko w porządku. Przyjemne melodramat film lekki akcelerator współczesna historia miłości między rodeo i student z starszych pana, który na łożu śmierci.

Najdłuższa podróż cały film online

Ja osobiście myślałem, że historia jest starsza para była bardziej rozwiniętą i mniej banalne. Kino górach Północnej Karoliny piękny. Moja ulubiona scena w ostatni bull sceny jazdy konnej, w zwolnionym tempie, używając basem (tylko prawdziwe wykorzystanie kanału LFE efektów w kinie). Na osobiste notatki, z przykrością przeczytałem, że po tym, jak byk poszedł po zrobieniu filmu, ale zanim film został wydany. Podobno był w prawdziwym życiu gwiazdy w rodeo. Dwie historie w jednej, że zrobił ten film, gdyby był jeden lub drugi, nie sądzę, że ja bym napisał ten komentarz. To, oczywiście, nie boli, że są one zbyt obsada Alan w nim, on jest taki wspaniały aktor, nie ma znaczenia, jaką rolę odgrywa, to jest włączone. Jest to prosta opowieść o miłości, razy 2. To nie jest jakaś genialna, Boże mój, nikt nigdy nie zrobił film ten głęboki i niesamowity przed typu kina.

Gdzie można obejrzeć Najdłuższa podróż

To miękki, słodki, romantyczny, nadzieja, smutek, radość, czasem przewidywalny, a kiedy się skończył, powiedziałem, że bardzo podobał mi się ten film. Oto co to wszystko, Dla mnie, ciesząc się film. Jeśli to sprawia, że czuję się dobrze w procesie, to nawet lepiej. Polecam, ale nie tego, kto to wcale nie jest romantyczny i pełen nadziei, bo będziesz jednym z tych ludzi, kto pisze negatywne opinie. Każdego roku otrzymujemy kolejny filmów Nicolasa . Filmy te starają się podkreślić prawdziwą miłość, ale, jak zwykle, uproszczone Mushi obszary, gdzie cukierki oczu wypełnia ekran. No w ten weekend ja zanurzam się w ciemność, dźwięk przestrzenny okopy, aby wziąć pod uwagę jego najnowsza odsłona, długa podróż. Z irytacją, szybko opuścił moje oczekiwania na to, co było w sklepie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się.Większość wiedzą, czego się spodziewać od iskier, przystojny chłopak i dziewczyna spotykają się i w magiczny sposób rozpocząć romantyczny związek.

Najdłuższa podróż Napisy PL

Jeden z naszych znaków jest idealnym wzorców wygląda, czułości, a melodramat, że felgi idealne romantyczny związek, dopóki on nie chodzi do garnka z jakiegoś powodu w końcu okazuje się w końcu. To tylko częściowo prawda, Opowieść o Sofia (Britt Robertson) i Luke (Scott Eastwood) obowiązują następujące typowe Sparks fabuła. Piękne, ludzie tworzą jeszcze jedna para idealna, że kobiety , gdzie muskularny, z piękną twarzą uzupełnione niesamowitych wyczynów uwagę i szczerość. Naturalnie, przewróciłam oczami ostro przereklamowany doskonałość, ale tam było wiele zafascynowany stereotypowy roman napisał. Dobry dywersja, że przyprawy wszystkie gorące sceny, które można się domyślić, są związane z płcią. Ten film Seks zaczyna się od innego dusza sceny z dużą ilością niedopałków, i rozwija się jej byku po tym, jak on jedzie zwierzę o tej samej nazwie. Niektórzy mogą go znaleźć na gorąco, ale znalazłem go drobno, bez sensu i strata czasu.

The Longest Ride Lektor PL

Można by pomyśleć, że istnieją pewne niespodziewane zwroty akcji w tej części historii, to, co sprawia, że można powiedzieć O boże. Zofia i Opowieść Łukasza, niestety, mało co może zaszokować, zapowiedź odsłaniając wszystko, co przyjdzie w bajce, z tą tylko tajemnicę o tym, kiedy to się stanie. Nie mogę zaprzeczyć, że była to jedna z moich ulubionych zakończeń, ale wziął trochę, aby dostać się do końca. Jednak, jest ratunkiem dla tego filmu i to jest druga historia Ira i Rut. Opowieść o wzajemnych relacjach 1940 roku mógłby być film sam w sobie, naprawdę pokazując rozwój stosunków i kłopotów, z jakimi się spotykają. To był ten typ relacji, chcę zobaczyć, podkreślając, troskę i współczucie do tego, że chcesz dzielić swoje życie z nim. Prezenty były szczere, hołd miłości, którą oni naprawdę poczułem, tylko po to, aby być zakłócone walką z którymi się borykają.

Gdzie oglądać Najdłuższa podróż

To było prawdziwe, i przykład typu relacje modlę się wiele w rzeczywistości, a nie mniej lubi widzieć w większości filmów. Związek ten, oczywiście, pokazać, jak wiele miłości zmieniło, porównania, ilustrujące różnice między rzeczywistym i powierzchowna miłość. Oczywiście, że to była przeznaczona do jazdy w Sofii i relacji Łukasza i pokonać kilka problemów, ale to było bardziej interesujące i emocjonujące opowieści. Pomimo dużej moralności, słodki romans, i wygląd, chociaż co jeszcze sprawia, że ten film jest w sklepie. Z punktu widzenia pozytywnych, pięknych ustawieniach karolina Północna będzie zapiera dech w piersiach i oferujemy państwu smak wiejskiego życia. Czułem też, że praca kamery i edycja dźwięku robił dobrą robotę, łączą swoje talenty, aby wycofać się z emocjonalnego spektrum. Wiele razy muzyka była bardziej emocjonalny, niż rzeczywiste obowiązki, praca orkiestry prawie podam kilka łez w oczach tego recenzenta.

The Longest Ride po polsku

Pełniący obowiązki też przyzwoita, zwłaszcza z punktu widzenia młodej Ira i Róża (Jack Huston i Oona Chaplin), który faktycznie doprowadził swoich bohaterów do życia. Czułem ogromny chemia między tymi dwoma, prawie jak gdyby one były naprawdę w miłości i małżeństwo, to zazwyczaj nie mówię. Co do negatywów, mówiłem już kilka. Po pierwsze, że opowiadanie jest przewidywalne i nadal ściśle przestrzegać wzoru SPARK. Wiem, czego się spodziewać, ale to nie znaczy, że nie mogę ustalić wynik na , że to film. Ponadto, film był trochę dla mnie zbyt długo. Znowu pracują na to, co trzeba. Będę iść dalej i powiedzieć, że w 2 godziny iskry romansu nie trzeba. Nie było tam wystarczająco dużo chęci, aby nieść moją uwagę przez cały czas, i połowa scen, szczególnie z jej życia, mógł być pozostawiony wersja reżyserska.

Kategorie: Filmy