Przełamując fale po polsku

Rok Produkcji: 1996
Gatunek: Dramat
Kraj Produkcji: Dania, Holandia, Hiszpania, Norwegia, Francja, Szwecja, Islandia
Czas trwania: 159 minut

 

Przełamując fale Online

Gdzie zobaczyć Breaking the Waves

Lars von Triremy „Cięcie fali” jest swego rodzaju film, który sprawia, że jestem dumny, być i przewyższa wszystko, co mogłem oczekiwać od człowieka, który zrobił „element zbrodni”. Ten film miał pewne skomplikowane eksperymenty (i tak sprawia, że jest to jeden), ale ten film to piękno i echa siły na uwadze godzin po tym, jak widzieliście go. To zniechęcać dzieło sztuki, która przedstawia kobietę w dążeniu, aby podobać się Bogu i czyni to ze złożoności i emocjonalnej sile film Bergmana (nie mówiąc już o tym, że film przedstawia kobiece cierpienie w świecie surowo rządzili ludzie z siłą Dreier film). Jeśli von Trier zrobił nic, o jakich zasługach dla reszty jego kariery, jeśli zrobi kilka ciekawych eksperymentów filmu, ja bym się nie wahał się nazwać go wielkim reżyserem na podstawie duszą tego filmu.

Breaking the Waves cały film cda

W każdym razie, otrzymasz obraz… w filmie występują: Emily Watson, jak Bess, nieśmiały i nerwowy dziewczynę, która z przyjemnością będzie z nowym mężem Jana (Stellan Skarsgard, który jest wyjątkowy). Kiedy Jan sparaliżowany po wypadku na platformie wiertniczej, on pracuje, on jest w niebezpieczeństwie stracić życie. On przekonuje Bess, aby zobaczyć inni ludzie, i Bess nie chce nic więcej, niż uczynić go szczęśliwym i aby udowodnić Bogu, że go kocha. Po kilku katastrofalnych powikłań, Bess kazała uwierzyć, że ona może podobać się Bogu i uratować życie, mając wiele kontaktów seksualnych z nieznajomymi w mieście. To brzmi jak bajka nieczysty, ale von Trier powiedział to z taka humanizm i skupić się na jego temat, że nigdy nie czujemy się jak ośmielił się robić nam oczy tęsknota. I Watson-to niesamowity, przerażający i mrożący krew w żyłach, jak kobieta, która nie cofnie się zachwycać innych swoim.

Przełamując fale zalukaj

Jej jednostronnej rozmowy z Bogiem (w którego patrzy w górę pokornie i błagania, a następnie patrząc w dół z głębokim głosem gniewu i beszta) i śmieszne i smutne, nie mówiąc już o tym, że ujawniają się pozornie nieskończoną ilością informacji o tym, kim ona jest. Film nakręcony z ręcznej kamery i wizualnie solarized styl. Ten styl nie robi film, to po prostu dodaje bogactwo dla każdej sceny w tym, jak ona daje każdemu Osoby takie ciemne tekstury. W końcu, von Trier, wygląda na to, że wierzą w Boga, ale nie wierzę w kościele, które starają się skodyfikować to, co chce. Wszystko to działa dlatego, że von Trier-to pragnienie jest zrozumieć, jak można podobać się Bogu w strasznych warunkach; epilog, który trwa już świetny materiał na nowy poziom i pokazuje, jak inspirowane von Trier, rozpoczyna się od momentu smutna ironia, a następnie skacze na niebo z obrazem, który wypełnia najbardziej skonfigurowany osób z pytaniami i bardziej religijno-duchowe ludzie z nadzieją.

Przełamując fale Napisy PL

To film, który sięga do gwiazd i sprawia, że to tam. Reżyser i scenarzysta Lars von Trier 1996 roku „Cięcie fali” otrzymał wiele uwagi na całym świecie, kiedy po raz pierwszy wprowadzony na rynek. Komentarz odzwierciedla wysoki stopień polaryzacji tego stworzony dawno temu, wciągająca i bardzo niepokojące indie film. Widziałem go, gdy on po raz pierwszy na krótko uderzył teatrów na Manhattanie i w nocy oglądałem na DVD wydanie, wchłonięte w jego zawiłości.Obraz Emily Watson, jako młody Bess Mcneill jest najbardziej potężną wydajność kariera nadal w dominację. Bess mieszka w małej szkockiej wiosce nad brzegiem morza, z dala od centrum kultury lub niejednorodności. Ona nie ma pracy i to dobrowolnie swoje usługi jako woźny w kościele, które jej rodzina odwiedza. On jest dominującym religijnej, społecznej i – podejrzewam – edukacji politycznej w okolicy.Bess był jeden przyjaciel, kobieta, która staje się coraz bardziej ważne i dla niej i historia, siostra Dodo Macneil, owdowiona żona brata Bess.

Przełamując fale Lektor PL

(Catherine / Katrin Cartlidge, naprawdę utalentowana i piękna aktorka, Dodo. Tragedia, zmarła w 2002 roku na zapalenie płuc ledwo w latach czterdziestych.)Film zaczyna się od Bess prosi, podobno dla rozdzielczości ślub na zewnątrz. Ona dostaje w kościele, niechętnego rozdzielczość, aby wyjść za mąż za Jana, pracownik na morskiej platformie wiertniczej (zawsze ciekawe Stellan Skarsgard). Nigdy nie powiedziała, jak ona go poznała, ale kościół scena raz i zwięźle przekazuje strach i rzeczywiście, obok męskiego religijne oligarchowie nikogo wpisując swoje zamknięte i ściśle kontrolowanego społeczności.Jan i Bess ślub z kolejnych imprezę, gdzie niektóre z trudnych stycznia pije pracować znajomych do przyłączenia się do niego, ale trudno rozmawiać z lemoniadą-popijając mieszkańcy (tam bardzo śmieszne -a-łąka konkurencji, że posuwa się naprzód ostrożnie linii podziału).Bess nie tylko dziewicą, ona nigdy nie widziała nagiego mężczyzny przed. Jej poświęcenie w seks-to raczej sukces, a jej miłość do Jana pogłębia się tak szybko, jak jej nowa znaleźliśmy pragnienie energicznych i częstego uprawiania miłości.Jan doświadcza prawie śmiertelny wypadek na stanowisku i zabrali do szpitala.

Gdzie można obejrzeć Breaking the Waves

To nie zajmie dużo czasu dla lekarzy, aby określić, ciągle jest sparaliżowany od szyi w dół. Richardson (Adrian Rawlins) staje się głównym lekarzem nie tylko do stycznia, ale i jego niepocieszona żona, która modli się za cudowne ozdrowienie pozostając wierna swojemu mężowi.Co dzieje się dalej-to się skręcać, który przyciąga wielu i odpychane sporo. Jan, zdając sobie sprawę, że fizyczna bliskość z Bess niemożliwe, pyta ją – nie, właściwie błaga ją wziąć na dowolną liczbę fanów i zgłosić szczegóły jej spotkań. Po skromnym i prawie zabawny początek, ona odpowiada. Jak jej życie seksualne przyspiesza każdy paruje humoru.Wyniki pracy badawczej w miłością do stycznia i do Bess, upadając daleko poza jej głębię, są katastrofalne. Ona powoli w swoistą karykaturę na osobowość, przewidzianych stycznia. Całkowita rezygnacja nie za górami. I to jest w społeczeństwie, w którym członkostwo w kościele-jest to jedyny objaw społecznej i osobistej legitymacji.Niektórzy krytycy i widzowie z opisem Bess jak niedorozwinięty lub po prostu od samego początku.

Gdzie oglądać Breaking the Waves

Odkryłem, że była naiwna i niedoświadczona, który przygarnął człowieka, dla którego małżeństwo z człowiekiem bogatym doświadczeniem i wyzwolona seksualność bezgranicznie wyzwalające. Nieuniknione pokuta Bess nie wynika z dowolnego wnętrza, nie jej. Jest to gra, stycznia, co naraża ją w trującego gniewu religijnych fundamentalistów, których wrodzona potrzeba skazać i wysłać do piekła (dosłownie i rozwlekły) znajduje się poza granicami wyobraźni Jana. Czy jego życzenie, że ona wejść w sexy naprawdę odzwierciedla jego przekonanie, że on czuje się lepiej, czy to był rozwijający się patologiczny kaprys z jego strony (i oba zdania mają silnych zwolenników tutaj na IMDb i w innych miejscach), nie przewidział w wyniku fiaskiem.Postać von Trier lustrzanki, przez potężne aktorskie i niesamowite kierunku, że małe, zamknięte społeczności, fundamentalistycznych świata wewnętrznego jest skupieniem i nienawiści, ślepy, nie-humanistyczna religia często przynosi (to łatwo zobaczyć, surowy, bez uśmiechu, dogma, obsesję na kościele lidera jako nowoczesnym wcieleniu xvi wieku, Johna Knoxa w Edynburgu).Von Trier nie pozwolę Bess uciec, jak jej sytuacja pogarsza się.

Kategorie: Filmy