Gdzie można obejrzeć The Phantom of the Opera

Rok Produkcji: 2004
Gatunek: Musical, Melodramat
Kraj Produkcji: USA, Wielka Brytania
Czas trwania: 143 minut

 

Upiór w operze Lektor PL

Gdzie zobaczyć Upiór w operze

Właśnie wróciłam ze spotkania z duchem i został całkowicie zmieciona. Na scenie pokazują mój cały czas ulubione broadwayu, i byłem trochę nerwowy o tym, jak duch i muzyka w nocy odbędzie się na dużym ekranie, ale nie muszę się martwić, bo był zdecydowanie warte swojej ceny biletu, a następnie kilka.Film, w przeważającej części, zachowuje dużą część scenicznego show, Ja bym powiedział, że około 85 procent wierny, choć są drobne różnice. Magia jest obecna w show na żywo, nadal w przeważającej części, tutaj film. Rzeczywiście, zastanawiałem się, czy płakałam podczas filmu i szorstka, co zrobiłem. Duch urok opery nadal tak świecące i film jest po prostu wypełnia swoje uczucia. Nie sądzę, że tam był dźwięk w teatrze w ciągu całego filmu.Patrzę-z filmu najbardziej ekscytujących, co widziałem-żywe, nasycone i wypływający radość życia, wyglądać i czuć się po prostu wspaniale.

The Phantom of the Opera Napisy PL

Mam nadzieję, że ten film wygrywa jakieś nagrody za kostiumy i pracę kamery. Czasami, tam był trochę dużo się dzieje, co, jak ja i moi przyjaciele dyskutowali przyjmuje uwagi od muzyki trochę, a może (choć nie jestem rozdarty na tym) muszą być przyciemnianymi to po prostu tiny tiny bit. Jednak wygląd był tak spektakularny, nawet nie jestem pewien, na pewno bym to zrobił sam. Ale 10 z 10 za klimat.Odlewy-dość dobra w przeważającej części. Ja po prostu nie mogę uwierzyć, że Emmy Rossum zaledwie 18 lat, jest wspaniała, i jestem zadowolony z niej. Ona była piękną, uroczą, Krystynę i myślę, że będziemy ją widzieć w przyszłości.Gerard Butler został uzyskać niektóre Flack. Spodobał mi się w rolę ducha, choć zacząłem czuć się zdecydowanie więcej o swojej racji, jak do kina idziemy, a nie na samym początku.

Gdzie oglądać Upiór w operze

To nie dlatego, że nie był dobry w roli, po prostu różne to sceniczna wersja. Dla mnie jego śpiew się coraz bardziej płynny, jak film wyszedł i jego gra była na pięć z plusem, nie tylko tam śpiewać i wyglądać pięknie, działał cholera z roli i udało się doprowadzić Phantom od obecności człowieka. Ludzie mówią, że wygląda dobrze, no to, oczywiście, nie moja wina!(chociaż tak naprawdę można by uzyskać bardziej realistyczne maski dla niego, aby nosić.) A poza tym, jego wygląd przeszła do końca, tracą swoją ostrość, podczas gdy my ledwie świadomi ich. Zrobił bardzo dobrą robotę. Patrick Wilson zaskoczył mnie najbardziej, myślę, że w pewnym sensie, kocham jego głos najbardziej. On był po prostu wspaniały, i on też uosobieniem Raul. On jest utalentowany aktor z ruchomym, delikatnie potężny głos, i był wspaniały.

Upiór w operze cały film cda

Dobry wybór odlewu.W ogóle, świetna noc w kinie-daję to 9 i myślę, że gdybym miał powiedzieć, dlaczego to nie jest idealny 10, po prostu ta historia miała się najpierw na teatralną inscenizację, i jak dobrze, jak film, i jak wiele łez, płakałam, nie prześladować mnie jest dokładnie tak samo, jak show na scenie. Że nie odebrać filmu moc i wspaniałość, nie jestem nawet pewien, że to mogło by być lepiej, jak w kinie. Wystarczy zobaczyć go na żywo wysyła dreszcze dół mojego kręgosłupa i realizuje w taki sposób, że może to zrobić tylko musical. Faktycznie mogę zrozumieć, jak niektórzy ludzie nie są pod wrażeniem Phantom, bo, rzecz w tym, że to, jak dużo o muzyce, jak historia i, jeśli nie jesteś fanem takiej muzyki, chyba po prostu nie znaleźć tutaj.

Upiór w operze zalukaj

Ale dla tych, którzy widzieli piękno Phantom na scenie, oni (probebly) kocham go, a jeszcze lepiej, za tych, którzy w niej wejść w ten film, i kocham go, nie mając kiedykolwiek widziałem spektakl-zobacz spektakl-bo jeśli uważasz, że film-wersja-to jest to, co świetności wykonane z myślicie o wszystko, co się na scenie tuż przed tobą. Ten film jest dobry i ja z podziwem dać mu 9 z 10. To jest to, co powiedziałam, gdy tytuły zaczęły się wachlarzowe. Widziałem spektakl w 12 razy. Czytałem tę książkę tak wiele razy, że nie mogę liczyć(LEaroux i książki Kay). Nie będę stawiać spoilery tutaj. Wszystko, co chcę powiedzieć, iść do niego z otwartym umysłem. Niektóre sceny różnią się od etapu gry. To nie robić remake ‚ iem.

Upiór w operze po polsku

Gra Waleczny duch z taką intensywnością nie można pomóc, ale uwielbiam go. Nie jestem fanem Minnie driver, za pomocą wszelkich środków, ale muszę powiedzieć, że mi się podobało w tym filmie, była nawet zabawna. A Rossum ona sprawia, że dobry Christine. Kostiumy i dekoracje były piękne. 2 dni po jego obejrzeniu, a nie styl w zachwycie. Tak więc, ja zazwyczaj nie kwalifikują się moje komentarze, ale ten film jest wyjątkowy, i mnie z całej mapie, więc czuję, że muszę dać pewne wyobrażenie o tym, gdzie idę. Byłem playwrite, aktor i reżyser przez wiele lat, z pracą w kopalni zostały robić zarówno wewnątrz kraju, jak i na poziomie międzynarodowym, i będąc w przedstawieniach amatorskich i profesjonalnych, a każdy poziom jest między nimi, w tym profesjonalnym opery i musicalu: za każdym razem, gdy widzę coś, podchodzę do niego na trzech poziomach: malarza, krytyka i publiczności.

The Phantom of the Opera cały film online

Ponadto, dorastałem patrząc na show na Broadwayu, oba mega-musicale i małe indie gra w wiosce, i chociaż w sumie moje upodobania skłaniają się bardziej do sztuki i indie, mam większy olejowa i byłoby bardziej dokładne, aby powiedzieć, że mój prawdziwy zainteresowanie wzbudził nic, że jest naprawdę dobry w tym, że to jest jeden sposób opisu „Upiór w Operze”. Bo tak, to nie jest tak Victoria Villas i inteligentny, jak praca Sondheim, lub i Webb, ale za to, że określa on poza to, aby być fascynujące i zapierające dech w piersiach powieść gotycka (gatunek, który rzadko bywa dobrze na scenie, nie mówiąc już o muzycznej), osiąga on na każdym poziomie: wynik (który szybko rośnie i się rozpada, i duże, jak i emocje bohaterów, którzy śpiewają go), projekt (ozdobne i przytłaczające i Grand guigol ręka), historia (co jest zupełnie absurdalne na jakimś poziomie, ale tak jak Gothic i romans obu gatunków, które świętują skrajności naszego umysłu i wyobraźni, jest to absolutnie konieczne).

Kategorie: Filmy