Wichry namiętności cały film online

Rok Produkcji: 1994
Gatunek: Melodramat
Kraj Produkcji: USA
Czas trwania: 133 minut

 

Gdzie zobaczyć Legends of the Fall

Wichry namiętności Napisy PL

Oglądam dużo filmów i nie pamiętam, kiedy ostatni raz film trzymał mnie tak fascynuje. Nie tylko postacie, interesujące i historyjkę na doskonała obsada, cienki dynamikę ich interakcje są przedstawiane z inspirujące półgłosem & niuans. Gwiazda rozliczeniowy lub nawet Oscar należy również zostały nagrodzone niezwykle piękne krajobrazy Montana dla zdecydowanej wielkości go nagradzali.Ten kompleks sagi o miłości, smutku i lojalność została wysłana z absolutną prostotą stary stab dawną przyjaciółką emerytowany pułkownik Ludlow i jego 3 synów: Alfreda stateczny, starszy (stary nawet jak na swój wiek); idealistyczne Samuel, najmłodszy (nic ci bracia nie zrobili dla niego.); i dziki Tristan (tacy ludzie stają się szaleni lub stały się legendami.). Konflikt między Ludlow gwałtownie antyrządowe antywojenna pozycję i jego synów determinację, aby robić to, co widzą, jak ich obowiązkiem jest tylko mała część historii; serce bajki-jest to podział, który zagraża wzajemnego oddania tych 3 wiernych braci, jak oni wszyscy pokochali tę samą kobietę.

Legends of the Fall zalukaj

To nie była moja wina, posiekane mówi nam, była jak lód, który zamarza na kamień i rozbija go na kawałki.Tragiczna opowieść, tak, rozdzierający serce czasami, ale nigdy nie jest nudne. Za każdym razem, gdy byłem pewien, wiedziałem, co będzie dalej, fabuła przyjęła nieoczekiwany obrót i siedziałem, , cicho oddycha Wow! teraz i znowu w ciemność. Ten film od razu stał się jednym z moich ulubionych, oglądałem go z pół tuzina razy od tego czasu i pojemność i moc nie będzie w stanie ruszać się mnie. …ale muszę przyznać, że bardzo mi się podobało „wichry namiętności”. Rozumiem, że niektórzy ludzie myślą, że to banalne i zbyt romantyczne, ale jeśli lubisz epicki dramat, to film dla ciebie.Przyczyny zobacz film: – świetna gra aktorów. Anthony Hopkins robi klasyczną rolę oficera armii USA odszedł anarchista ojciec. Brad Pitt jest piękny w roli jak dziki z indyjskim ojczym.

Wichry namiętności Online

Aidan Quinn robi kolejny duży wydajności i Julia Ormond bardzo dobry jako (tragiczny) kobiety wszystkie są długo. Chcę mieć farmie w Montanie! Myślę, że jestem frajerem epickiego dramatu. – Bardzo, bardzo dobre sceny. – Film to cios w jaja dla cywilizowanego życia i spraw publicznych. – Emocjonalna podróż.Przyczyny nie oglądaj film: – będą Cię nazywać żałosny romantykiem, jeśli ci się to podoba. I najprawdopodobniej, jak to jest… pasją tego filmu na tyle, aby wszelkie poważne kino entuzjastą płakać. Szczerze mówiąc nie mogę uwierzyć, że ten film nie został nominowany na 8 lub 10 Oscarów. Również dziwi, że niektórzy ludzie myślą, że to był najgorszy obraz Anthony ‚ ego Hopkinsa. Był w tym absolutnie genialny, jak Brad Pitt. To był film, który zmusił mnie do spojrzenia na Pete ‚ a i widzę, że jest więcej niż tylko ładną buzię.

Gdzie można obejrzeć Legends of the Fall

Po obejrzeniu tego, on był i jest po dziś dzień, mój ulubiony aktor. W tym filmie był rustykalny, ale starannie. Miał wielką miłość do rodziny(zwłaszcza ojciec) i dla kobiety, którą znał, nie musi być jego. Ten film jest naprawdę epicka opowieść, talent, wspaniały kinematografii, i najprawdopodobniej(i to, że wiele filmów teraz nie brakuje).. nie mogę uwierzyć złej opinii, „wichry namiętności” otrzymał, kiedy został wydany. To musi być jeden z najlepszych filmów. Wszystkie z obowiązującego na reżyserski był wspaniały, a krajobraz był porywający.Anthony Hopkins dał jeszcze jeden spektakl nokaut, jak pułkownik Ludlow i Brad Pitt był genialny, jak Tristan.Aidan Quinn, Henry Thomas i Julia Ormond były świetnie rzucił, jak Alfred, Samuel i Susanna.Jedyne co mi się najbardziej spodobało w tym filmie był finał, który nie będę psuć. Rzadko kiedy oglądam film, nie możesz wybrać końcówkę.

Wichry namiętności Lektor PL

Zakończenie w tym filmie było tak niesamowite, i fakt, że to nie jest oczywiste, co się stanie, zrobił ten film bardziej przyjemne.James Horner-mistrz. Dokładnie tak samo, jak „Titanic”, muzykę do Legendy jesieni wziął film na inny poziom. Bardzo podobał mi się film, to drugi raz, kiedy go widzę i cieszę się, że zrobiłem, bo kocham epicki dramat…i to dobrze, ona ma nie tylko doskonała i oryginalna historia, to był wspaniały obsada też. Ale mój ulubiony miał być Brad Pitt, jego występ był ciekawy i nie mogłem oderwać oczu od ekranu, bo byłam zafascynowana tym, jak ta historia została zbudowana. Czytałem kilka komentarzy tutaj…i ten film, ale wszystko jest przewidywalne. On ma tak wiele zwrotów akcji, że on po prostu trzyma ciekawe, do końca…, w którym czujesz, jak widzieliście w filmie na maksimum i nie ma więcej historii pozostało niewypowiedziane, to, czego szukam w dobry film.

Wichry namiętności cały film cda

Choć historia była tragiczna, to była opowieść o miłości, wierności i rodziny. Daję mu 9/10…jeśli nie widzieliście ten film, ale…zobaczyć! Będziesz go kochać, nawet jeśli ci się nie podoba Brada Pitta. Zazwyczaj miłosne dramaty mnie nie interesują, ponieważ uważam je za nudne i przewidywalne. Ten film, w tym samym czasie więcej niż tylko dobry miłosna dramat, mnie bardzo pod wrażeniem. Wiele scen jest dość wizualnie piękne, niektóre w kinie, inne treści. Jak miłosna dramat, porusza się, a czasami prawie poetycko piękne. Składa się on z trzech mężczyzn, którzy wszyscy zakochani w tej samej kobiecie. Ona ma związek z każdym z nich, ale w końcu zdaje sobie sprawę, że kocha tylko jeden z nich. Fabuła jest bardzo dobry, i rozwija się w dobrym tempie do tego typu historii. Nie bardzo szybko, ale nigdy nie warto. Wszyscy aktorzy przedstawiają swoje postacie no, prawie wszystkie z nich daje doskonałą wydajność.

Gdzie oglądać Wichry namiętności

Anthony Hopkins jest wspaniały, jak zawsze. Nie było tam naprawdę nic w tym filmie, który mnie rozczarował. Zakończenie sceny zawiera niektóre z najlepszych filmów, jakie widziałem. Jest bardzo emocjonalna scena na końcu, który jest również jednym z najbardziej wizualnie piękne, co widziałem w kinie. Polecam to dla większości fanów miłosnych dramatów, i, w mniejszym stopniu, miłośników dramatu wojny. Jest wiele rzeczy, które można powiedzieć o tym filmie. Wiele osób mówi, że to kompletny banał i zbyt dramatyczna fabuła(y). Ale nigdy nie złapałeś sensu w tego rodzaju krytyki. Jeśli opowieść trochę i jest pełen stereotypów, dlaczego to musi być z siebie naśmiewać? Takie filmy jak Pearl Harbor, Titanic, itp. trochę tego dużo, ale szczerze wierzę, że „wichry namiętności” zawiera tak wiele cech, które zasługują na kredyt, na jaki zasługuje.

Kategorie: Filmy